All Products
-
Stone Cage Wire Mesh
-
Gabion Wire Mesh
-
Expanded Wire Mesh
-
Welded Steel Wire Mesh
-
PVC Coated Welded Wire Mesh
-
Barbed Wire Fence
-
Diamond Chain Link Fence
-
Galvanized Square Wire Mesh
-
Window Screen Wire Mesh
-
Galvanized Iron Wire
-
PVC Coated Iron Wire
-
Crimped Wire Mesh
-
Black Annealed Wire
-
Hexagonal Wire Netting
-
Gabion Mesh Machine
-
Euro Welded Fence
-
Eric HerrmannVery pleasant cooperation, the delivery is very timely, the quality of the goods is also very good, the company is very reputable, and I look forward to future cooperation -
Henri WilsonI am very grateful to Tallin for giving me a very pleasant buying experience. Their service and goods are very satisfactory to me. This is the most satisfactory supplier I have encountered, and I am happy to cooperate.
Contact Person :
Jane
Phone Number :
17798132594 /15703188882
Keywords [ gabion wire mesh ] match 109 Products.
PET Stone Cage Wire Mesh Net 100x120mm Gabion Stone Fence
| Material: | Low-Carbon Iron Wire |
|---|---|
| Aperture: | 60x80mm、80x100mm、100x120mm、120x150mm |
| Wire Diameter: | 1.8-4.0mm |
Polyester Separation Stone Cage Wire Mesh 80x100mm Gabion Wall Mesh
| Material: | Low-Carbon Iron Wire |
|---|---|
| Aperture: | 60x80mm、80x100mm、100x120mm、120x150mm |
| Wire Diameter: | 1.8-4.0mm |
130x150mm Stone Cage Wire Mesh PVC Five Ecological Gabion Wall Cages
| Material: | Low Carbon Steel Wire |
|---|---|
| Aperature: | 80x100mm,100x120mm,130x150mm |
| Size: | 2(3-6)*1*1(0.5) |
Polypropylene Stone Cage Wire Mesh Mike Earth Mat Gabion Baskets 2mx1mx1m
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Size: | 2×30m,2×50m |
| Wire Diameter: | 2.0-3.0mm |
100x120mm Rock Fall Netting 4.0mm Gabion Basket Mesh
| Material: | Galvanized Or PVC Coated |
|---|---|
| Aperature: | 60x80mm ,80x100mm ,100x120mm |
| Length: | 20-100m |
Double Diaphragm Stone Cage Wire Mesh Gabion Baskets Retaining Wall
| Material: | High Zinc Corrosion Resistant Low Carbon Steel Wire |
|---|---|
| Length: | 3m,4m,5m,6m |
| Width: | 1m,2m,3m |
12 16 18 20 Gauge Pvc Iron Wire Green For Construction Wire Mesh
| Surface Treatment: | Coated |
|---|---|
| HS: | 7217900000 |
| Function: | In The Construction For Wire Mesh |
1/4 Inch Pvc Hexagonal Mesh Anti Scour Slope Revetment Reynolds
| Material: | Galvanized Iron, Carbon Steel Wire,PVC Coated Wire |
|---|---|
| Feature: | Good Corrosion Resistance |
| Application: | Chemical, Breeding |
Impact Resistance And Permeability Control Hillside Retaining Wall 80x100mm
| Features: | Corrosion Resistance ,easily Assembled |
|---|---|
| Hole Shape: | Hexagonal |
| Material: | Low Carbon Steel Wire ,heavy Galvanized Wire,galfan Wire,pvc Coated Wire |
80x100mm High Hot Dip Galvanized Gabion Net For Ditch Protection
| Features: | Corrosion Resistance ,easily Assembled |
|---|---|
| Hole Shape: | Hexagonal |
| Material: | Low Carbon Steel Wire ,heavy Galvanized Wire,galfan Wire,pvc Coated Wire |

