All Products
-
Stone Cage Wire Mesh
-
Gabion Wire Mesh
-
Expanded Wire Mesh
-
Welded Steel Wire Mesh
-
PVC Coated Welded Wire Mesh
-
Barbed Wire Fence
-
Diamond Chain Link Fence
-
Galvanized Square Wire Mesh
-
Window Screen Wire Mesh
-
Galvanized Iron Wire
-
PVC Coated Iron Wire
-
Crimped Wire Mesh
-
Black Annealed Wire
-
Hexagonal Wire Netting
-
Gabion Mesh Machine
-
Euro Welded Fence
-
Eric HerrmannVery pleasant cooperation, the delivery is very timely, the quality of the goods is also very good, the company is very reputable, and I look forward to future cooperation -
Henri WilsonI am very grateful to Tallin for giving me a very pleasant buying experience. Their service and goods are very satisfactory to me. This is the most satisfactory supplier I have encountered, and I am happy to cooperate.
Contact Person :
Jane
Phone Number :
17798132594 /15703188882
Keywords [ gabion wire mesh ] match 109 Products.
Reinforced Gabion Wire Mesh Solid Structure High Tensile Gabion Basket Fence
| Material: | Low Carbon Steel ,pvc Coated Wire |
|---|---|
| Size: | 6x2mx0.3m |
| Mesh Opening: | 60x80mm ,80x100mm ,100x120mm |
3.5mmx80x100mm Gabion Wire Mesh / Galvanized Gabion Box 2x1x0.5Mx2.7mm
| Material: | Low Carbon Steel ,pvc Coated Wire |
|---|---|
| Size: | 2x1mx0.5m/ 2x1x1m /3x1x1m |
| Mesh Opening: | 60x80mm ,80x100mm ,100x120mm |
Heavy Galvanized Gabion Wire Mesh KAWAT BRONJONG 2x1x0.5Mx2.7mm 3.4mm
| Material: | Low Carbon Steel ,pvc Coated Wire |
|---|---|
| Size: | 2x1mx0.5m/ 2x1x1m /3x1x1m |
| Mesh Opening: | 60x80mm ,80x100mm ,100x120mm |
4x1x0.5m Hexagonal Wire Mesh Gabion Bank Protection Slope Protection Flood Control
| Features: | Corrosion Resistance ,easily Assembled |
|---|---|
| Material: | Low Carbon Steel Wire ,heavy Galvanized Wire,galfan Wire,pvc Coated Wire |
| Aperature: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
PVC Coated Gabion Mesh Machine Hexagonal Wire Mesh Machine 80x100mm
| Size: | 60x80mm ,80x100mm ,100x120mm |
|---|---|
| Weaving Material: | Galvanized Wire /PVC Coated Wire /Galvanized Aluminum Wire |
| Packaging Details: | without package |
1/2" Hexagonal Wire Mesh Galvanadium Plated Flexible Structure Protective Cage
| Material: | Galvanized Iron, Carbon Steel Wire,PVC Coated Wire |
|---|---|
| Feature: | Good Corrosion Resistance |
| Application: | Chemical, Breeding |
1" Corrosion Resistant Hex Wire Mesh Galvanized Honeycomb Cage
| Material: | Galvanized Iron, Carbon Steel Wire,PVC Coated Wire |
|---|---|
| Feature: | Good Corrosion Resistance |
| Application: | Chemical, Breeding |
4.0mm Mesh Rock Retaining Wall Heavy Galvanized Gabion Wall Wire Mesh 80x100mm
| Material: | Heavy Galvanized Steel Wire ,pvc Coated Steel Wire ,grey Color Of Pvc Coated Wire ,galfan Steel Wire ,low Carbon Steel Wire |
|---|---|
| Aperture: | 80*100mm ,100*120mm ,60*80mm |
| Wire Gauge: | 2.7/3.4mm ,2.7/3.2mm ,3.0/4.0mm |
Galfan Hot Dipped Galvanized Wire Mesh 80x100mm Gabion Wire Netting
| Material: | Heavy Galvanized ,hot Dip Galvanized Wire ,pvc Coated Wire ,Galvanized Aluminum Wire |
|---|---|
| Aperture: | 80*100mm ,100*120mm ,60*80mm |
| Product Name: | Gabion Basket,Stone Cage Wire Mesh ,Gabion Box ,Hexagona Wire Mesh |
Galvanized Hexagonal Wire Netting 3feet breeding chicken coop wire mesh
| Material: | Galvanized Iron, Carbon Steel Wire,PVC Coated Wire |
|---|---|
| Feature: | Good Corrosion Resistance |
| Application: | Chemical, Breeding |

