All Products
-
Stone Cage Wire Mesh
-
Gabion Wire Mesh
-
Expanded Wire Mesh
-
Welded Steel Wire Mesh
-
PVC Coated Welded Wire Mesh
-
Barbed Wire Fence
-
Diamond Chain Link Fence
-
Galvanized Square Wire Mesh
-
Window Screen Wire Mesh
-
Galvanized Iron Wire
-
PVC Coated Iron Wire
-
Crimped Wire Mesh
-
Black Annealed Wire
-
Hexagonal Wire Netting
-
Gabion Mesh Machine
-
Euro Welded Fence
-
Eric HerrmannVery pleasant cooperation, the delivery is very timely, the quality of the goods is also very good, the company is very reputable, and I look forward to future cooperation -
Henri WilsonI am very grateful to Tallin for giving me a very pleasant buying experience. Their service and goods are very satisfactory to me. This is the most satisfactory supplier I have encountered, and I am happy to cooperate.
Contact Person :
Jane
Phone Number :
17798132594 /15703188882
Keywords [ gabion wire mesh ] match 109 Products.
80x100mm Double Twist Wire Mesh PVC Coated Gabion Sack
| Material: | Low Carbon Steel ,pvc Coated Wire |
|---|---|
| Size: | 2x0.65mx0.66m |
| Mesh Opening: | 60x80mm ,80x100mm ,100x120mm |
60*80 Gabion Steel Mesh Double Twisted Hexagonal Woven Metal Mountain Protection Net
| Features: | Corrosion Resistance ,easily Assembled |
|---|---|
| Material: | Low Carbon Steel Wire ,heavy Galvanized Wire,galfan Wire,pvc Coated Wire |
| Aperature: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
Corrosion Resistance 80*10cm Woven Gabion Baskets 2*1*1m Coastal Protection
| Features: | Corrosion Resistance ,easily Assembled |
|---|---|
| Hole Shape: | Hexagonal |
| Material: | Low Carbon Steel Wire ,heavy Galvanized Wire,galfan Wire,pvc Coated Wire |
2*1*0.5m Stone Cage Wire Mesh Corrosion Resistant Cage Net
| Features: | Corrosion Resistance ,easily Assembled |
|---|---|
| Material: | Low Carbon Steel Wire ,heavy Galvanized Wire,galfan Wire,pvc Coated Wire |
| Aperature: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
80x100mm Gabion Hexagonal Wire Mesh Security Cage Retaining Wall
| Features: | Corrosion Resistance ,easily Assembled |
|---|---|
| Material: | Low Carbon Steel Wire ,heavy Galvanized Wire,galfan Wire,pvc Coated Wire |
| Aperature: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
Pvc Coated Galvanized Gabion Size 6x2x0.3m Anti Corrosion River Protection
| Features: | Corrosion Resistance ,easily Assembled |
|---|---|
| Hole Shape: | Hexagonal |
| Material: | Low Carbon Steel Wire ,heavy Galvanized Wire,galfan Wire,pvc Coated Wire |
3*1*1m Stone Gabion Basket Hot Dip Galvanized Pvc Coated Cage Slope Protection
| Features: | Corrosion Resistance ,easily Assembled |
|---|---|
| Hole Shape: | Hexagonal |
| Material: | Low Carbon Steel Wire ,heavy Galvanized Wire,galfan Wire,pvc Coated Wire |
Size 2*1*1m Stone Cage Wire Mesh Galvanized Anti Corrosion Ecological Cage Box
| Features: | Corrosion Resistance ,easily Assembled |
|---|---|
| Material: | Low Carbon Steel Wire ,heavy Galvanized Wire,galfan Wire,pvc Coated Wire |
| Aperature: | 60*80mm,80*100mm,80*120mm,100*120mm,120*150mm |
60*80mm Flexible Anti Erosion Gabion Wall Wire Mesh Revetment
| Features: | Corrosion Resistance ,easily Assembled |
|---|---|
| Name: | Double Twisted Woven Gabion Walls |
| Hole Shape: | Hexagonal |
Size 2*1*1 M Pvc Coated Gabion Box Anti Corrosion Flood Control
| Features: | Corrosion Resistance ,easily Assembled |
|---|---|
| Hole Shape: | Hexagonal |
| Material: | Low Carbon Steel Wire ,heavy Galvanized Wire,galfan Wire,pvc Coated Wire |

