All Products
-
Stone Cage Wire Mesh
-
Gabion Wire Mesh
-
Expanded Wire Mesh
-
Welded Steel Wire Mesh
-
PVC Coated Welded Wire Mesh
-
Barbed Wire Fence
-
Diamond Chain Link Fence
-
Galvanized Square Wire Mesh
-
Window Screen Wire Mesh
-
Galvanized Iron Wire
-
PVC Coated Iron Wire
-
Crimped Wire Mesh
-
Black Annealed Wire
-
Hexagonal Wire Netting
-
Gabion Mesh Machine
-
Euro Welded Fence
-
Eric HerrmannVery pleasant cooperation, the delivery is very timely, the quality of the goods is also very good, the company is very reputable, and I look forward to future cooperation -
Henri WilsonI am very grateful to Tallin for giving me a very pleasant buying experience. Their service and goods are very satisfactory to me. This is the most satisfactory supplier I have encountered, and I am happy to cooperate.
Contact Person :
Jane
Phone Number :
17798132594 /15703188882
Keywords [ stainless steel welded wire mesh ] match 43 Products.
5x0.3m 6x6 Galvanized Square Wire Mesh Cement Mortar Iron Plain Weave
| Material: | Galvanized Iron Wire, Drawing Wire, Stainless Steel Wire |
|---|---|
| Type: | Welded Mesh,Weave Wire Mesh |
| Surface Treatment: | Hot Dipped Galvanized,electro Galvanized |
Corrosion Resistant Expanded Wire Mesh / 30x60mm Guardrail Infill Panels
| Material: | Low Carbon Steel Plate, Stainless Steel Plate, Hot Rolled Plate, Aluminum Plate, Aluminum Magnesium Alloy Plate, Copper Plate, Nickel Plate |
|---|---|
| Thickness: | 1.5-8mm |
| Aperture: | 20x40mm 30x60mm 40x80mm 50x100mm |
Weave 10x10 Galvanized Square Wire Mesh Wear Resistant Industrial Screen
| Material: | Galvanized Iron Wire, Drawing Wire, Stainless Steel Wire |
|---|---|
| Type: | Welded Mesh,Weave Wire Mesh |
| Surface Treatment: | Hot Dipped Galvanized,electro Galvanized |
12*12 Galvanized Square Wire Mesh Corrosion Resistant Industrial Filtration
| Material: | Galvanized Iron Wire, Drawing Wire, Stainless Steel Wire |
|---|---|
| Type: | Welded Mesh,Weave Wire Mesh |
| Surface Treatment: | Hot Dipped Galvanized,electro Galvanized |
Building PVC Welded Steel Wire Mesh / 2.0mm Heavy Duty Welded Wire Panels
| Material: | Low Carbon Steel Wire |
|---|---|
| Feature: | Even Surface, Firm Structure |
| Application: | Floor Slabs Reinforcement, Floor Warming Etc. |
Dirickk Axis Euro Welded Fence Triangle Bend Guardrail Anti Climb Wire Mesh Fencing
| Material: | Q 235 Low Carbon Cold Drawn Steel Wire, Cold Drawn Low Carbon Steel Wire, Low Carbon Steel Wire |
|---|---|
| Wire Diameter: | 4.0-6.0mm |
| Grid Size: | 50mm X180mm,60mmx200mm |
Modified Stainless Steel Grill Mesh,Redrawing Crimped Woven Wire Mesh 3m
| Material: | Cold Galvanized To Wire Drawing, Hot Galvanized To Wire Drawing |
|---|---|
| Weaving Method: | Pre-bending Before Forming |
| Width: | 1-3m |
Electro 4x4 Galvanised Square Mesh Fencing Stainless Steel Ventilation
| Material: | Galvanized Iron Wire, Drawing Wire, Stainless Steel Wire |
|---|---|
| Type: | Welded Mesh,Weave Wire Mesh |
| Surface Treatment: | Hot Dipped Galvanized,electro Galvanized |
RAL Colors Expanded Steel Plate Mesh 50*100mm For Foundation Pit Supporting Shotcrete
| Material: | Low Carbon Steel Plate, Stainless Steel Plate, Aluminum Plate |
|---|---|
| Thickness: | 0.3-8mm |
| Short Way Of Mesh: | 2-50mm |
30m By 1.5m 8x8 Square Galvanised Mesh Breeding Welded Hot Dip Fencing
| Material: | Galvanized Iron Wire, Drawing Wire, Stainless Steel Wire |
|---|---|
| Type: | Welded Mesh,Weave Wire Mesh |
| Surface Treatment: | Hot Dipped Galvanized,electro Galvanized |

