All Products
-
Stone Cage Wire Mesh
-
Gabion Wire Mesh
-
Expanded Wire Mesh
-
Welded Steel Wire Mesh
-
PVC Coated Welded Wire Mesh
-
Barbed Wire Fence
-
Diamond Chain Link Fence
-
Galvanized Square Wire Mesh
-
Window Screen Wire Mesh
-
Galvanized Iron Wire
-
PVC Coated Iron Wire
-
Crimped Wire Mesh
-
Black Annealed Wire
-
Hexagonal Wire Netting
-
Gabion Mesh Machine
-
Euro Welded Fence
-
Eric HerrmannVery pleasant cooperation, the delivery is very timely, the quality of the goods is also very good, the company is very reputable, and I look forward to future cooperation -
Henri WilsonI am very grateful to Tallin for giving me a very pleasant buying experience. Their service and goods are very satisfactory to me. This is the most satisfactory supplier I have encountered, and I am happy to cooperate.
Contact Person :
Jane
Phone Number :
17798132594 /15703188882
Keywords [ stainless steel welded wire mesh ] match 43 Products.
60*80mm Green PVC Coated Welded Wire Mesh For Construction Non Rusting
| Name: | Galvanized Iron Square Stainless Steel Construction Security |
|---|---|
| Hole Shape: | Square |
| Material: | Low Carbon Steel Wire, Galvanized Wire, Stainless Steel Wire, Aluminum-magnesium Alloy Wire |
2x1 Sprayed Pvc Coated Welded Wire Mesh Acid And Alkali Resistant Construction
| Material: | Quality Low Carbon Steel Wire |
|---|---|
| Aperature: | 1/2''x1/2'' ,1/4''x1/4'' ,4/3''x3/4'' ,1''x1'',2"*1", 2"*2", 3"*2", 4"*2", 4"*3", 4"*4" |
| Length: | 10-50m |
1X1 Inch PVC Coated Welded Wire Mesh Anti Climb Security Fence 3 Feet Width
| Process: | Pvc Coated After Welded ,galvanized After Welded ,welded Before Galvanized |
|---|---|
| Size: | 1/4''x1/4'' ,1/2''x1/2'' ,3/4''x3/4'' ,1''x1'' |
| Material: | Low Carbon Steel Wire ,galvanized Iron Wire ,pvc Coated After Welded |
3.5mm Coated Welded Wire Mesh,7ft Galvanized Stainless Steel Mesh Roll
| Material: | Galvanized Wire |
|---|---|
| Aperture: | 1"×1",2"×2",2"×3",2"×4",3"×1",3"×2",3"×3",4"×1",4"×2",4"×3",5"×5" |
| Wire Diameter: | 0.9-3.5mm |
BWG14 Zinc Galvanized Steel Wire Q195 Stainless Steel Cage Wire For Weaving Gabion Mesh
| Material: | Low Carbon Steel |
|---|---|
| Size: | BWG8-BWG14 |
| Zinc Coated: | 100g/m2-500/m2 |
2 X 2 Welded Steel Wire Mesh Galvanized 304 304l 316 316l Stainless
| Name: | Stainless Steel Welded Wire Mesh |
|---|---|
| Material: | High Quality Stainless Steel Wire |
| Weave Style: | Plain Weave |
5m 10m 25m Length Half Inch Welded Steel Wire Mesh Corrosion Proof
| Name: | Galvanized Iron Square Stainless Steel Construction Security |
|---|---|
| Hole Shape: | Square |
| Material: | Low Carbon Steel Wire, Galvanized Wire, Stainless Steel Wire, Aluminum-magnesium Alloy Wire |
3/4inch Impregnated Welded Steel Wire Mesh Polyethylene Thermoplastic Powder Coating
| Name: | Galvanized Iron Square Stainless Steel Construction Security |
|---|---|
| Hole Shape: | Square |
| Material: | Low Carbon Steel Wire, Galvanized Wire, Stainless Steel Wire, Aluminum-magnesium Alloy Wire |
1/4 Inch Galvanized Wire Mesh Iron Square Stainless Steel Construction Security
| Name: | Galvanized Iron Square Stainless Steel Construction Security |
|---|---|
| Hole Shape: | Square |
| Material: | Low Carbon Steel Wire, Galvanized Wire, Stainless Steel Wire, Aluminum-magnesium Alloy Wire |
1/2inch Galvanized Square Wire Mesh Welded Panel Corrosion Resistance
| Name: | Galvanized Welded Wire Mesh Panel |
|---|---|
| Hole Shape: | Square |
| Material: | High Quality Stainless Steel Wire |

